Movisan Kolagen II Roční balení s 50% SLEVOU ve věrnostním programu

Pohodlí pro Vaše klouby

Novinka podle norské receptury nyní dostupná na českém trhu! Movisan Kolagen II představuje prémiovou výživu se zdokumentovaným účinkem na pohybový aparát.

  • Prémiový nativní kolagen typu 2
  • Roční balení s 50% SLEVOU
  • Rychlovarná konvice jako dárek ZDARMA

Roční balení s 50% SLEVOU ve věrnostním programu

Movisan Kolagen II
ZDRAVÉ KLOUBY

ZDRAVÉ KLOUBY

Boswellia serrata pomáhá udržovat Vaše klouby a kosti zdravé.

ZDRAVÉ CHRUPAVKY

ZDRAVÉ CHRUPAVKY

Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro zdravou funkci chrupavek.

SPOJIVÉ TKÁNĚ

POJIVOVÉ TKÁNĚ

Mangan přispívá k tvorbě pojivových tkání a ke zdravému stavu kostí.

Proč je důležité užívat Movisan Kolagen II dlouhodobě?

ZDRAVÉ KLOUBY

30. den

Vaše tělo se seznamuje s produktem a Vy zjišťujete, jak pohodlné a jednoduché je pečovat o své klouby díky 1 malé kapsli denně.

ZDRAVÉ CHRUPAVKY

180. den

Vaše tělo začíná postupně využívat výhod prémiové kloubní výživy a Vaše chrupavka se učí, jak lépe odolávat přirozenému procesu opotřebování.

SPOJIVÉ TKÁNĚ

360. den

Tělo plně využívá látky dodávané každý den v jedné kapsli Movisanu. Dlouhodobé užívání je klíčové - proto pokračujte v užívání.

Jak hodnotí Movisan Kolagen II naši zákazníci

Snažím se udržovat ve formě nejen pohybem, ale i Movisanem
Celý svět si mě pamatuje jako mistra Evropy z roku 1976. Byl jsem tenkrát na vrcholu svých sil. Moc rád na tohle období vzpomínám. Ale nebylo by nic smutnějšího, než vidět sám sebe, jak se jako bývalý fotbalový reprezentant nemůžu hýbat kvůli potížím s klouby.
Antonín Panenka, Fotbalista a mistr Evropy ?Co znamená Partner Naturamed Partner
číst více
Díky Movisanu můžu stále závodit na plno
Poté, co už chvíli používám Movisan, opravdu vnímám rozdíl a cítím, že si mohu stále dělat to, co mě baví – závodit v kvadriatlonu a rozšířit svoji sbírku medailí. To vše díky 1 malé kapsli Movisanu každý den!
Leoš Roušavý, mistr světa v kvadriatlonu ?Co znamená Partner Naturamed Partner
číst více
Konečně jsem našla řešení, které funguje na mé klouby a svaly
Většina doplňků stravy, které jsem vyzkoušela, má denní dávku 3 nebo i více kapslí denně, ale s Movisanem si vystačím pouze s 1 malou kapslí denně.
Eva Vlášková, Křtětice ?Co znamená Ověřený zákazník Ověřený zákazník
číst více
Péče o klouby není nikdy dost
Movisan Kolagen II je vychválený a účinný produkt. Proto jsme neváhala, když mi přišla nabídka na vyzkoušení. Miluji posilovnu a plavání v otevřených vodách, proto je pro mě kolagenový doplněk stravy tím pravým.
Jarmila Pokorná, Praha ?Co znamená Ověřený zákazník Ověřený zákazník
číst více
Když vyšel Movisan Kolagen II, hned jsem na to slyšel a objednal si
Produkt užívám hned od začátku, co s ním NaturaMed přišel na trh. Přibyly mi tak další vitamíny do mé NaturaMed sbírky. Řeknu vám, už jich je celkem slušný počet.
Zdeněk Tomečka, Praha ?Co znamená Ověřený zákazník Ověřený zákazník
číst více
Jako většina lidí jsem měla problémy s klouby
A tak jsem nejdříve zkusila tu měsíční dávku a dnes jezdím do lesoparku. Za hodinu zvládnu 15 km.
Jana Buriánová, Praha ?Co znamená Ověřený zákazník Ověřený zákazník
číst více
Movisan Kolagen II má tu nejlepší vstřebatelnost
Především mě produkt zaujal pro nativní kolagen šroubovicové struktury. Ten je pro tělo nejlépe vstřebatelný, a to je to, co mě přesvědčilo si ho koupit.
Ivana Jandová, Praha ?Co znamená Ověřený zákazník Ověřený zákazník
číst více

Zdokumentované zdravotní efekty

Stačí jedna kapsle denně -
péče o Vaše klouby nebyla nikdy jednodušší!

Mnoho kloubních přípravků na trhu obsahuje hydrolyzovaný kolagen a denní dávka je obvykle několik velkých tablet. Není proto snadné vytvořit si rutinu.

Díky prémiovému nativnímu kolagenu typu 2, který používáme v Movisanu, získáte efektivní denní dávku pouze v jedné malé kapsli denně!

Movisan schema
Movisan schema

Objevte účinné složky Movisan Kolagen II

Nativní kolagen typu 2

Kolagen v nativní formě je tzv. trojšroubicová struktura. Jedná se o strukturu aminokyselin charakteristickou pro živé organismy. Podle vědeckých studií stačí pouze 40 mg nativního kolagenu typu 2 denně k dosažení pozitivního efektu. Oproti tomu existuje na trhu celá řada produktů obsahujících hydrolizovaný kolagen, u kterého se efektivní denní dávka pohybuje mezi 5 000 až 10 000 mg, což je 125–250× vyšší dávka ve srovnání s nativním kolagenem.

Boswellia serrata

Boswellia serrata, známá také jako indický kadidlovník, je unikátní rostlinný druh indického původu. Dorůstá do výšky až 8 metrů a skrývá v sobě mnoho přírodních zázraků. Boswellia produkuje pryskyřici, která v pevném stavu vytváří látku zvanou olibanum. Extrakt z této pryskyřice se po staletí používá v tradiční asijské i africké medicíně. Kyseliny obsažené v pryskyřici stromu jsou zásadní pro většinu pozitivních účinků Boswellie, mezi které patří zejména podpora kostí a kloubů, dýchacího systému a srdce.

Kyselina listová (Vitamín B9)

Kyselina listová přispívá ke zdravé syntéze aminokyselin. Naše tělo z nich pak vytváří proteiny, které jsou základním kamenem pro budování svalové hmoty. Zdravotní instituce potvrdily mnoho pozitivních účinků kyseliny listové, přispívá například ke snížení míry únavy a vyčerpání a podporuje imunitní systém. Ani kyselina listová nesmí chybět v prémiovém doplňku Movisan Kolagen II, který Vám v jedné kapsli dodá 100 % doporučené denní dávky.

Mangan

Mangan je stopový prvek, který je nedílnou součástí lidského organismu. Množství manganu v těle (zejména v kostech) postupně klesá s přibývajícím věkem, a proto je třeba ho doplňovat prostřednictvím té správné výživy a doplňků. Mangan totiž přispívá k tvorbě pojivových tkání a přispívá ke zdravému stavu kostí.

HAPLEX® Plus – patentovaná látka

HAPLEX Plus – patentovaná kyselina hyaluronová

Uvnitř kloubního pouzdra se nachází tzv. synoviální tekutina, která naše klouby promazává, což je pro jejich správné fungování zásadní.

Synoviální tekutina obsahuje mimo jiné kyselinu hyaluronovou, která se v kloubech průběžně spotřebovává a obnovuje. Kyselina hyaluronová je v Movisanu ve formě hyaluronátu sodného, který se používá pro jeho výhodnější technologické vlastnosti. Lépe proniká do tkání a je stabilnější.

Vitamín C a kolagen

Vitamín C je někdy nazýván otcem kolagenu, protože je potvrzené, že pomáhá udržovat jeho tvorbu v těle. Tato skutečnost byla také potvrzena a zdůrazněna Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), který vydal následující stanovisko: Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro zdravou funkci chrupavek.

Kvalitní rychlovarná konvice Senmeier jako DÁREK ZDARMA

Konvice je vyrobena z nerezové oceli, která zajišťuje dlouhou životnost, přístroj odolá korozi a zachová si bezvadný vzhled. Větší část těla konvice je pak z čirého borosilikátového skla. To umožňuje jedinečný pohled na právě probíhající procesy v konvici, vařící se a stoupající bublinky vody. Vše je navíc doladěno modrým LED podsvícením, které je velmi atraktivním prvkem této konvice.

  • LED podsvícení průhledné části
  • Topné těleso z kvalitní oceli Stainless Steel
  • Úspora energie
  • Praktický design a odolné materiály
  • Spínač s automatickým vypnutím

Co je to kolagen a proč je tak důležitý

Co je klíčovou složkou nového přípravku Movisan Kolagen II, je jasné již z názvu. Kolagen je nejhojnější strukturální protein v lidském těle. Ve skutečnosti tvoří asi 30% všech tělesných bílkovin. Konkrétně je kolagen důležitou složkou našich pojivových tkání a hraje roli při podpoře síly, flexibility a pohybu. Movisan Kolagen II obsahuje kolagen typu 2. Jedná se o částice, které nebyly nijak modifikovány, protože nebyly vystaveny chemickým nebo teplotním faktorům. Díky tomu byla zachována kontinuita kolagenového řetězce.

Nativní kolagen typu 2

Kolagen typu 2 tvoří více než 70 % kloubní chrupavky, která zajišťuje elasticitu kloubů. S přibývajícím věkem bohužel klesá přirozená tvorba kolagenu v lidském těle, a proto je důležité mu ho dodávat. Náš doplněk Movisan obsahuje prémiový nativní kolagen typu 2, jehož částice nebyly nijak změněny. Nebyly totiž vystaveny účinkům chemických nebo teplotních faktorů (kontinuita kolagenového řetězce byla zachována). Nativní kolagen typu 2 je tak stále biologicky aktivní a pro tělo lépe vstřebatelný. Jeho efektivní denní dávka je tedy mnohem nižší než u často používaného tzv. hydrolyzovaného kolagenu.

Movisan Kolagen II obsahuje efektivní dávku kolagenu 42,5 mg v jedné kapsli!

Hydrolyzovaná molekula kolagenu - rozkouskovaná na malé peptidy. Pro doplnění stravy o hydrolyzovaný kolagen je potřeba 5 g a někdy i 10 g. To jsou dvě lžičky!
Trojitá šroubovice – charakteristická struktura molekuly nativního kolagenu. Tato biologicky aktivní forma je zodpovědná za stimulaci procesů opravy chrupavky. Díky tomu stačí k doplnění stravy pouze 40 mg kolagenu nativního typu.

Vyšší vstřebatelnost mořského kolagenu

Věděli jste, že vstřebatelnost mořského kolagenu je také 1,5krát vyšší než u jiných typů kolagenu? Ryby jsou vynikajícím zdrojem kolagenu. Rybí maso (hlavně losos, makrela nebo tuňák) je bohaté na aminokyseliny, jako jsou prolin a glycin, tedy základní stavební kameny kolagenu.1 Nativní kolagen typu II je stále biologicky aktivní, proto jej naše tělo snadno využívá. V Movisanu je zdrojem nativního kolagenu typu II CalGo® z kostí atlantického lososa.

Zdroj: https://www.lekarna.cz/clanek/kolagen/

Snažím se udržovat ve formě nejen pohybem, ale i Movisanem
Celý svět si mě pamatuje jako mistra Evropy z roku 1976. Byl jsem tenkrát na vrcholu svých sil. Moc rád na tohle období vzpomínám. Ale nebylo by nic smutnějšího, než vidět sám sebe, jak se jako bývalý fotbalový reprezentant nemůžu hýbat kvůli potížím s klouby.
Antonín Panenka, Fotbalista a mistr Evropy ?Co znamená Partner Naturamed Partner
číst více
Díky Movisanu můžu stále závodit na plno
Poté, co už chvíli používám Movisan, opravdu vnímám rozdíl a cítím, že si mohu stále dělat to, co mě baví – závodit v kvadriatlonu a rozšířit svoji sbírku medailí. To vše díky 1 malé kapsli Movisanu každý den!
Leoš Roušavý, mistr světa v kvadriatlonu ?Co znamená Partner Naturamed Partner
číst více
Konečně jsem našla řešení, které funguje na mé klouby a svaly
Většina doplňků stravy, které jsem vyzkoušela, má denní dávku 3 nebo i více kapslí denně, ale s Movisanem si vystačím pouze s 1 malou kapslí denně.
Eva Vlášková, Křtětice ?Co znamená Ověřený zákazník Ověřený zákazník
číst více
Péče o klouby není nikdy dost
Movisan Kolagen II je vychválený a účinný produkt. Proto jsme neváhala, když mi přišla nabídka na vyzkoušení. Miluji posilovnu a plavání v otevřených vodách, proto je pro mě kolagenový doplněk stravy tím pravým.
Jarmila Pokorná, Praha ?Co znamená Ověřený zákazník Ověřený zákazník
číst více
Když vyšel Movisan Kolagen II, hned jsem na to slyšel a objednal si
Produkt užívám hned od začátku, co s ním NaturaMed přišel na trh. Přibyly mi tak další vitamíny do mé NaturaMed sbírky. Řeknu vám, už jich je celkem slušný počet.
Zdeněk Tomečka, Praha ?Co znamená Ověřený zákazník Ověřený zákazník
číst více
Jako většina lidí jsem měla problémy s klouby
A tak jsem nejdříve zkusila tu měsíční dávku a dnes jezdím do lesoparku. Za hodinu zvládnu 15 km.
Jana Buriánová, Praha ?Co znamená Ověřený zákazník Ověřený zákazník
číst více
Movisan Kolagen II má tu nejlepší vstřebatelnost
Především mě produkt zaujal pro nativní kolagen šroubovicové struktury. Ten je pro tělo nejlépe vstřebatelný, a to je to, co mě přesvědčilo si ho koupit.
Ivana Jandová, Praha ?Co znamená Ověřený zákazník Ověřený zákazník
číst více

Movisan Kolagen II – pro pohodlí Vašich kloubů

Zdravé klouby a chrupavky jsou základem pro aktivní život. Každý z nás je vystaven přirozenému procesu jejich opotřebovávání, což má za následek nižší kvalitu života. Naštěstí existují prémiové doplňky, které tělu dodají potřebné účinné látky pro podporu pohybového aparátu. Mezi ně patří i norská novinka Movisan Kolagen II.

Pro všechny, kdo chtějí aktivní životní styl.

Lepší flexibilita přináší více svobody...

... a pohodlnější pohyb.

Kompletní složení Movisan Kolagen II:

Složení 1 kapsle:
kostní prášek z norských lososů (CalGo) obsahující vápník -kolagenový komplex (výrobek z ryb) 170 mg, v tom 42,5 mg kolagenu typu II a 32,3 mg vápníku (4 % RHP*), inulin z kořenu čekanky 90 mg, vitamín C (kyselina L-askorbová) 80 mg (100 % RHP*), plnidlo: celulóza, kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata) extrakt 50 mg, v tom kyseliny boswellové 30 mg, protispékavá látka: fosforečnan vápenatý, hyaluronát sodný 10 mg, protispékavá látka: oxid křemičitý, mangan (síran manganatý) 1,8 mg (90 % RHP*), plnidlo: stearát hořečnatý, kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová) 200 µg (100 % RHP*).

Obal kapsle:
želatina, barviva: karmín, žluť SY, brilantní modř.
*RHP = referenční hodnota příjmu
Doporučené denní dávkování: 1 kapsle denně

*Boswellia serrata pomáhá udržovat kosti a klouby v normálním stavu.
*Vitamín C pomáhá udržovat tvorbu kolagenu pro normální funkci chrupavek.
*Mangan podporuje normální tvorbu pojivových tkání.

Upozornění:

Není určeno pro děti do 12 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Neužívejte tento výrobek, pokud trpíte alergií na jakoukoli jeho složku. Výrobek obsahuje barvivo žluť SY: může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Hmotnost obsahu: 18 g

Skladování: Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě 5–25 ˚C.
Minimální trvanlivost do: na boční straně obalu
Číslo šarže: na boční straně obalu

Vyrobeno v Norsku pro NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Výrobce: Pharmatech AS, Norsko

Dovozce: NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
U Smaltovny 625, 370 01 České Budějovice

www.naturamed.cz

Stačí jen 1 kapsle denně

 

Stačí jen 1 kapsle denně

Složení doplňku Movisan Kolagen II bylo navrženo tak, aby tělu poskytlo důležité látky pro klouby a kloubní chrupavku v jedné malé kapsli!

Stačí jen 1 kapsle denně

Složení doplňku Movisan Kolagen II bylo navrženo tak, aby tělu poskytlo důležité látky pro klouby a kloubní chrupavku v jedné malé kapsli!

©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se...

Roční balení Movisan Kolagen II nyní pouze 299 Kč měsíčně!

Načítám formulář